Benefitowa impreza na Manifę 2016

[:pl]20.02.2016, start: 17:00

Dwie Lampy, Męcińskiego 25

Organizująca wrocławską Manifę Inicjatywa 8 Marca zaprasza wszystkie osoby razem i każdą z osobna do spędzenia wspólnie przemiłej soboty w doborowym towarzystwie i przyjaznym miejscu. Z naszej strony zapewniamy gry planszowe, loterię fantową, muzykę i wieczorną potańcówkę. Będzie też można zjeść obiad, wypić piwo lub napój bezalkoholowy, a przy okazji dołożyć cegiełkę na przyświecający temu spotkaniu cel, czyli GŁOŚNOMÓWIĄCY ZESTAW PIELGRZYMKOWY DO GŁOSZENIA DOBREJ FEMINISTYCZNEJ NOWINY.

Manify odbywają się co roku, co roku starannie się do nich przygotowujemy i co roku nawala nagłośnienie. Dlatego wreszcie podjęliśmy odważną decyzję o zakupie tego cudownego sprzętu, który ułatwi nam dotarcie z feministycznym słowem ludzkim w najdalsze zakątki Wrocławia (albo przynajmniej do ostatniego rzędu manifestujących). Obiecujemy więc, że tym razem w marcu będzie naprawdę głośno. A już w 20 lutego będzie można wczuć się w klimat Manify, między innymi dzięki temu, że ujawnimy wtedy tegoroczne hasło. Swoją drogą: hasło poruszające tłumy i jak zawsze mocno zaangażowane. Już teraz zapamiętajcie datę Manify: 6 MARCA 2016.

Przychodźcie więc na Benefitową Sobotę Przedmanifową, pograć w planszówki, zjeść obiad, wylosować fant, popić piwo, potańczyć, tak o sobie pogadać czy posiedzieć w ogrodzie. Możecie wziąć ze sobą psa, ciotkę, partnera, córkę, sąsiada albo przyjść w pojedynkę. A jak masz, to zabierz swoją ulubioną planszówkę.

Zapraszamy!

 

Facebook
[:]