PROPAGANDA PARTY! Szykujemy się do Manify!

[:pl]26 lutego, 16:00 Brzuch – Białoskórnicza 26

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Manifa – feministyczna demonstracja organizowana od kilkunastu lat w wielu miastach Polski w okolicach dnia kobiet – w 2017 roku przejdzie przez Wrocław, Kraków, Warszawę, Łódź, Trójmiasto, Opole i Poznań pod wspólnym hasłem “Przeciw przemocy władzy”.

Oczywiście do Manify trzeba się odpowiednio przygotować – zastanowić nad naszą sytuacją, stwierdzić, co nas wkurza, a także zmalować sobie gustowny transparent.

Na równo tydzień przed Manifą spotykamy się w Brzuchu na Białoskórniczej 41 aby spędzić miło czas na produkowaniu wszelkiej maści sprzętu okołodemonstracyjnego. Będzie okazja do artystycznego wyrażenia swojego stosunku do rzeczywistości, pomajsterkowania w miłym gronie, nauczenia się obsługi takera czy maszyny do szycia.

Będziemy:
– robić sporej wielkości patchworkowy baner z hasłem Manify,
– malować kartonowe transparenty,
– szyć flagi,
– odbijać Manifowe grafiki na koszulkach, torbach, itd używając sitodruku,
– robić przypinki,
– plotkować, jeść, pląsać…
– … do feministycznej selekcji muzycznej wybranej przez najfajniejszego didżeja w mieście – !!!

Zapewnimy wszystkie materiały (maszyny, farby, kartony itd) ale jeśli masz coś, co może się przydać, np. kijek do flagi, ścinki materiału, czy koszulkę na której chcesz odbić dla siebie jakiś szablon – to weź ją ze sobą! Jeśli masz inny pomysł na manifowy gadżet, który będziemy wykonywać razem – nie krępuj się, weź swoje pomysły i swój sprzęt.

PS Dzieci mile widziane![:]