Kuchnia społeczna

[:pl]kuchnia

Wrocławska Kuchnia Społeczna #18 – Manifa od Kuchni!

Wstęp: Wegańskie danie lub 10 zł

Miejsce: CRK Cafe Utopia, ul. Jagiellończyka 10cd

Data i czas: Niedziela, 15.II. 2015, godz. 16.00

Przyjdź, podziel się przepisem, usiądź i porozmawiaj z nami przy wegańskim, szwedzkim stole, który współtworzymy sami! Kuchnia Społeczna ma na celu promowanie etycznej, pozbawionej mięsa i produktów odzwierzęcych kuchni. Ewentualne zyski przeznaczane są na rzecz wartościowych inicjatyw społecznych.

Cały dochód z kolejnej już edycji Kuchni zostanie przeznaczony na Manifę Wrocławską! Poniżej możecie zapoznać się z manifestem Manify. Zachęcamy również do odwiedzania strony: www.manifa.wroclaw.pl

Zapraszamy!

Zasady Kuchni Społecznej:

1. Osoby, które przyniosą swoją wegańską potrawę wchodzą za darmo, z kolei pozostali na wejściu ponoszą opłatę w wysokości 10 zł, które przeznaczone są na benefit na który zbieramy pieniądze podczas danej edycji wydarzenia.

2. Pamiętajcie, że zarówno ilość jak i jakość jedzenia zależy wyłącznie od nas także zachęcamy do przygotowania swoich popisowych wegańskich dań w takiej ilości, żeby można było podzielić się nim z innymi!

3. Prosimy o punktualność, ilość jedzenia jest ograniczona. A tych, którzy pojawią się wcześniej prosimy o cierpliwość i poczekanie z częstowaniem się na pozostałych uczestników!

4. Prosimy także o nakładanie sobie takich porcji, które jesteście w stanie zjeść.

Link do wydarzenia na FB

[:en]kuchnia

Admission: Vegan dish or 10 zł

Location: CRK Cafe Utopia,ul. Jagiellończyka 10cd

Date: Sunday, 15th of February 2015, godz. 4 PM

Join us by the table, socialize, enjoy delicious food and share your own recipee with others!

Kuchnia Społeczna is about promoting ethical vegan cooking and spending some quality time together. The money we raise is for supporting valuable social intiatives. This time we are raising money for Manifa.

Please remember that the amount and quality of food depend only on us, so we encourage you to prepare your favourite vegan meals to share them with others!

Benefit for Manifa Wrocław

www.manifa.wroclaw.pl/en

[:]